szkolenia fryzjerskie

Takara Belmont i kursy fryzjerskie

Obecny rynek pracy różni się od tego sprzed paru lat. Niestety młodzi często słyszą, że aby godziwie pracować, muszą sami stworzyć sobie zawód, a najlepiej miejsce pracy. Tak czy inaczej, trzeba dużo się uczyć i stale podnosić kwalifikacje zawodowe. Często jednak zapominamy o tych, którzy już mają fach w ręku. Bycie rzemieślnikiem w dzisiejszych czasach jest swego rodzaju prestiżem. Rzemieślnik jest artystą, a jego efekty pracy okupione są latami wyrzeczeń i nauki. Na szczęście, obecnie możemy przebierać w ofertach, które kierują nas na kursy fryzjerskie czy inne.

Kursy fryzjerskie znajdziemy między innymi w ofercie Akademii Fryzjerstwa Berendowicz & Kublin – marki, która powstała na podwalinach pasji, a także talentu twórców. Twórcy akademii, Beata Berendowicz i Sławek Kublin, sami szkolą przyszłych fryzjerów, korzystając między innymi ze sprzętów prestiżowej marki Takara Belmont.

Kursy fryzjerskie

Kursy fryzjerskie prowadzone przez akademię odbywają się dwutorowo: online i stacjonarnie. Dzięki 11 letniej działalności kursy fryzjerskie przygotowują uczestników do zawodu fryzjera, ale także podnoszą ich umiejętności w zawodzie. Dodatkowo kursy inspirują do twórczej pracy i dostarczają niezbędnej wiedzy poprzez możliwość czerpania wiedzy wprost z doświadczenia profesjonalnych fryzjerów z Opola i Warszawy. Szkolenia dla fryzjerów doskonale przygotowują kursantów do pracy w salonach fryzjerskich, a dzięki marce Takara Belmont budują ich świadomość w korzystaniu z najlepszych sprzętów. Na szkolenia mogą się zapisać zarówno mobilne fryzjerki w Opolu, jak i przyszli fryzjerzy w Krakowie czy Warszawie.

Sprzęt Takara Belmont

Marka Takara Belmont zrewolucjonizowała salony fryzjerskie, wprowadzając do nich swój komplet sprzętów. Takara Belmont, jako linia urządzeń innowacyjnej technologii, w pełni sprosta wysokim i stale rosnącym oczekiwaniom klientów, przez co marka rewolucjonizuje salony fryzjerskie. W ofercie salon fryzjerski Warszawa znajdziemy trzy urządzenia marki – Roller Ball przyspieszający zabiegi fryzjerskie, a także dwa urządzenia, które w swoim działaniu wykorzystują parę: Micro Mist i Spa Mist. Aby przekonać się o cudownym działaniu tych sprzętów, zapraszamy do jednego z salonów: http://www.berendowicz-kublin.pl/

Szkolenia fryzjerskie online

Akademia wprowadziła szkolenia online, które odbywają się za pomocą udostępniania uczestnikom filmów szkoleniowych. Kursanci dowiedzą się między innymi, jak delikatnie cieniować włosy długie, jak efektownie upinać bardzo długie włosy na przykład na bazie warkocza, albo jak wykonać asymetrycznego Pompadour. Aby się tego nauczyć, nie muszą wychodzić z domu – wystarczy im chwila w domu i podstawowy sprzęt fryzjerski. Przed każdym filmem kursanci dostają rozpiskę, jakie sprzęty będą niezbędne do wykonania stylizacji. Przyszli fryzjerzy mogą ćwiczyć na swoich znajomych, lub na specjalnych, fryzjerskich manekinach. Berendowicz & Kublin zachęcają również do korzystania ze szkolenia osobom, które pragną wykorzystywać nowe umiejętności na własne potrzeby.