salon masażu

Czym się cechuje salon masażu?

Salon masażu to miejsce, które uprawia najstarszą znana człowiekowi formę leczenia. Już w starożytnym Rzymie i Grecji uśmierzano ból za pomocą masażu, natomiast jego historia sięga starożytnych Chin i Indii. Dzięki wykorzystaniu bodźców mechanicznych, masaż jest terapią, która leczy i relaksuje, usuwając różne bóle.

Salon masażu nie jest jedyny


Decydując się na masaż, nie musimy decydować się na salon masażu. Masaż wykorzystywany jest w ośrodkach rehabilitacyjnych oraz w gabinetach wellness i spa. W każdym miejscu stosuje się wiele różnych technik masażu, w zależności od preferencji klienta oraz efektu, jaki ma osiągnąć terapia. Jest wiele technik masażu i nie sposób wymienić je wszystkie. Wiadomo natomiast, że dobry masaż usprawnia przepływ krwi, dostarcza tlenu do mięśni i pobudza układ nerwowy. Dodatkowo niektóre techniki ujędrniają skórę i przyspiesza metabolizm. Salon masażu Opole wykorzystuje również radiestezję i bioenergoterapię, czyniąc tym samym szeroki wybór dostępnych zabiegów w jednym gabinecie. Zapraszamy na naszą stronę w celu szerszego zapoznania się z ofertą: http://bialylotos.opole.pl/oferta/.


Jaki jest dobry masaż?

Pierwsze miejsce wśród najczęściej wybieranych masaży od lat zajmuje masaż klasyczny. Masażysta głaszcze, rozpiera i ugniata masowane miejsca. Ważne jest to, aby masażysta był specjalista z prawdziwego zdarzenia – musi posiadać specjalistyczna wiedzę na temat masażu, aby bóle kręgosłupa Opole przeszły i nie przeistoczyły się w coś poważnego. Specjalista powinien być ponadto miły, a swoim zachowaniem powinien wzbudzać zaufanie klienta – to pozwoli na większe rozluźnienie się podczas zabiegu. Wystrój i stylizacja salon masażu Opole, dzięki odpowiedniej aranżacji, jest bezpieczny i intymny, przez co klienci czują się w nim swobodnie.  


Zalecenia i przeciwwskazania do zabiegu

 

Przyszły klient salonu masażu powinien wiedzieć, jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Często pacjenci nie zdają sobie sprawy z tego, że ich choroba bądź schorzenie dyskwalifikuje ich z możliwości poddania się masażom. Z zabiegu wykluczają nas m.in. choroby nowotworowe, choroby skóry, gorączka, menstruacja, infekcje wirusowe i bakteryjne, zapalenia żył, tętnic, zaburzenia krzepnięcia krwi czy gruźlica. Masaż Opole jest natomiast wskazany dla osób, które liczą na regenerację i relaks. Wszelkie stany bólowe, sportowe urazy bądź bóle głowy mogą nam przejść po spotkaniu z masażystą – należy jednak wybrać salon z głową, aby nie trafić na stół oszusty.

 

Dodaj komentarz