masaż autorski

Masaż autorski – Dar Lotosu

Żyjąc w zgodzie ze sobą wiemy, jak ważne jest nasze ciało. Zrelaksowane ciało i umysł pozwolą nam osiągnąć najbardziej pożądany stan, którym jest szczęście i harmonia. Aby to osiągnąć Biały Lotos przygotował coś specjalnie dla Ciebie.

Masaż autorski – najwyższa forma relaksacji

Masaż autorski pozwoli nam rozluźnić Twoje ciało i zrelaksować Twój umysł, dzięki czemu poczujesz jak Twoje ciało daje upust napięciom i zmęczeniu, a umysł uwolni się od negatywnych emocji i stresu.

Przyjemność dedykowana właśnie dla Ciebie

Dar Lotosu jest to masaż autorski dedykowany właśnie dla Ciebie. Podczas godzinnej sesji zadbamy o każdy kraniec Twojego ciała. Masaż autorski wykonujemy na ciepłym oleju z dodatkiem aromatycznego olejku. Gama zapachów jest tak szeroka, że pozwoli zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta. Aby zrelaksować Twoje ciało użyjemy starodawnych indonezyjskich technik najdelikatniejszego masażu, który przyniesie ukojenie bez poczucia dyskomfortu i ucisku.

Muśnięcie Lotosem

Dar Lotosu przygotuje Twój umysł na chwile zapomnienia, którego zwieńczeniem będzie 10 minutowy masaż twarzy. Gładkie, szklane kule wypełnione płynem chłodzącym rozluźnią Twoją twarz zapewniając perfekcyjny drenaż skóry. Sesja Dar Lotosu zakończy się nałożeniem indonezyjskiej maseczki z wyciągu Lotosu, nakładana pędzlem z naturalnego włosia. 

Masaż autorski Dar Lotosu, to zaledwie jedna z wielu propozycji relaksacyjnych znajdująca się w naszej ofercie. Sprawdź co jeszcze przygotował dla Ciebie Biały Lotos. http://bialylotos.opole.pl/

Zapraszamy Cię do zapoznania się z terapią naturalną. http://metamorfoza.legnica.pl/rehabilitacja/czym-polega-terapia-manualna/